23 | 02 | 2019

Шкільні будні

Герой із сьомої школи

Нещодавно по всій Україні розлетілася інформація про те, що на поштовій марці зобразили збірний образ українського героя, учасника АТО. Та для нас це не просто гордість за такого українця, для нас це особлива новина. Мало хто знає, що Олексій Шинальський раніше вчився в нашій школі (випускник 1995 року). Його класним керівником був Атаманчук Сергій Іванович.

Обличчя одного з кращих саперів Збройних Сил України з позивним «Француз» тепер можна побачити на поштових марках «Укрпошти».

Свій позивний Олексій отримав через те, що проходив навчання в інженерній школі Франції, та після того, як його обличчя розмістили на марці, його стали звати «Маркою».

Також цікаво те, що про таку новину Олексій Шинальський дізнався випадково. Він повернувся з зони АТО у відпустку до рідного Кам’янця-Подільського нічого не підозрюючи і аж потім йому зателефонували його друзі і розповіли. Спочатку він не здогадувався, де взяли фотографію, хто і як, але потім згадав, що його фотографував військовий репортер, який потім сам теж проінформував Олексія.

Дружина і доньки героя дуже пишаються своїм чоловіком, батьком. Спочатку вони не вірили, що це саме Олексій, а не просто намальоване обличчя, та потім дружина побачила погляд воїна та зрозуміла, що це саме її чоловік.

12 лютого учням загальноосвітньої І-ІІІ ступенів № 7 неймовірно пощастило зустрітись з героєм нашої Кам’янеччини Олексієм Анатолійовичем Шинальським.

Зустріч була дуже хвилюючою, адже кожен хотів щось запитати у героя. Олексій Анатолійович  розповідав про неймовірно сильний бойовий дух побратимів, про настрій на лінії фронту, про величезну допомогу волонтерів, про безстрашність та чистість намірів людей, які оберігають спокій нашої неньки. Герой подарував рідній школі марки на пам`ять. Прес-центр нашої школи презентував йому екземпляр шкільної газети зі статтею про нього. Лунали чудові слова вдячності герою від учнів та вчителів. Всі неймовірно пишаються випускником нашої школи. Нам було дуже приємно познайомитись та поспілкуватися з Олексієм Анатолійовичем, дякуємо йому за такий приємний візит. Після зустрічі усі ринули до героя, щоб сфотографуватись та взяти автограф на пам`ять.

Україна повинна знати своїх героїв. Кожен, хто зараз захищає незалежність та волю своєї країни вартий бути не тільки на марках, а і в історії, бо вони ризикують собою заради нас, заради нашої землі.

Єдина Країна
Единая Страна