28 | 03 | 2024

Шкільні будні

Знайомимося з письменниками рідного краю!

21 листопада 2018 року в Кам’янець-Подільській ЗОШ №7 відбулася зустріч із Прокоф’євим Іваном Петровичем, поетом, літературознавцем, кандидатом філологічних наук, доцентом, членом Національної спілки письменників України, лауреатом літературних премій імені М. Годованця та В. Булаєнка.

Учні 3-В та 5-Б класу  із захопленням слухали поезії Івана Петровича, читали власні твори, запитували про те, як народжуються вірші й що надихає митця. Поет радо відповів  дітям на всі запитання й залишив автографи з найкращими побажаннями.

куємо Іванові Петровичу за щире й зворушливе спілкування зі школярами та вчителями.

Зустріч підготували й провели Атаманчук А.І. та Тітенок О.В.

Тринажер з психології

Ювенальний поліцейський

Cінькова
Вікторія Ігорівна

Інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області

+380 98 558 4433

Обслуговує північну територію міста Кам’янця-Подільського (по вулицю Північну), а також с. Лісківці, с. Рихта, с. Довжок, с. Зіньківці, с. Нагоряни.

Урядова "гаряча лінія"

Телефони «гарячої лінії»

Телефони «гарячої лінії» для отримання безоплатної правової допомоги

Єдиний контакт-центр