28 | 03 | 2024

Шкільні будні

День науки

19 травня колектив ЗОШ №7 взяв участь у заходах, присвячених Дню науки. Щорічно це свято вінчає церемонія нагородження кращих учнів, найуспішніших переможців предметних олімпіад та конкурсів-захисту Малої академії наук України.

Привітали учасників та гостей заходу міський голова Михайло Сімашкевич, помічник народного депутата Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, секретар міської ради Дмитро Васильянов та начальник управління освіти і науки Світлана Старченко. Вони побажали всім учасникам незгасної творчої енергії, здоров'я, благополуччя, оптимізму, нових наукових звершень та відкриттів.

За перемогу у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016-2017 н.р. з правознавства, високі досягнення у навчанні та гідне представлення Кам'янця-Подільського на обласному рівні ученицю 9-Б класу Бакай Катерину було нагороджено Грамотою від народного депутата України Володимира Мельниченка.

Також почесними грамотами, подяками та цінними подарунками від міського голови, народного депутата та управління освіти і науки нагородили вчителів шкіл, наукових керівників, викладачів та навчальні заклади, що підготували юних переможців. Начальник управління освіти і науки Старченко Світлана Володимирівна подякувала директору ЗОШ №7 Лаврусевичу Олегу Анатолійовичу за професіоналізм та якісну організацію роботи з обдарованими учнями, відзначила колектив закладу Почесною Грамотою та привітала з Днем науки.

За вагомий внесок у розвиток науки в місті, успіхи у науковій і науково-дослідницій роботі вчителя правознавства ЗОШ №7 Марину Демчинську нагороджено Почесною Грамотою виконавчого комітету Камянець-Подільської міської ради.

Усіх вітаємо з Днем науки, бажаємо здоров'я, успіхів, цікавих ідей та майбутніх перемог!

Тринажер з психології

Ювенальний поліцейський

Cінькова
Вікторія Ігорівна

Інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області

+380 98 558 4433

Обслуговує північну територію міста Кам’янця-Подільського (по вулицю Північну), а також с. Лісківці, с. Рихта, с. Довжок, с. Зіньківці, с. Нагоряни.

Урядова "гаряча лінія"

Телефони «гарячої лінії»

Телефони «гарячої лінії» для отримання безоплатної правової допомоги

Єдиний контакт-центр